Nasza oferta

 

 

PINK & YELLOW

oferujemy szeroki asortyment produktów do nauki, pracy i zabawy. W swojej ofercie posiadamy publikacje i materiały ponad 40 najważniejszych wydawców krajowych i zagranicznych. 

Specjalizujemy się głównie w sprzedaży zabawek, gier logicznych, pamięciowych, rozwojowych, puzzli kształtujących wyobraźnię i logiczne myślenie.

Naszą ofertę produktów edukacyjnych zbudowaliśmy w oparciu o tak uznane marki na świecie jak Quercetti, Lisciani, Bright Junior Media czy Magformes

Na naszej stronie znajdziecie Państwo wszystko to co potrzebne do nauki, pracy i zabawy. Zamawiając i rejestrując się na naszej stronie, jednocześnie uzyskujecie Państwo korzystny rabat cenowy. Każdy co dziesiąty zakup w Naszym sklepie jest Gratisowy (niezależnie od produktu)!

Raz w miesiącu dla wszystkich, którzy zrobią u Nas zakupy i zarejestrują się do Newslettera, wpisując hasło Konkurs, losujemy nagrodę rzeczową. Są to różnego rodzaju gry, książki, produkty codziennego użytku, etc. Informujemy o tym każdorazowo w osobnych mailingach.

Dodatkowo, otrzymujecie od Nas kartę stałego klienta, która upoważnia Was do stałych zniżek i uczestnictwa w wielu konkursach i promocjach.

 

Zapraszamy do zakupów i współpracy! 

Kontakt

PINK & YELLOW
Cicha 2, Stasi Las
05-140 Serock
NIP: 527-233-77-85

+48 733 775 722 Pn - Pt 8.00 - 18.00
sklep.pinkyellow@gmail.com